وردپرس در تلفن هوشمند شما , اندروید و IOS

همانطور که می‌دانید سیستم مدیریت محتوای WordPress در حال حاضر به عنوان قدرتمندترین و بهترین سیستم مدیریت محتوا شناخته می‌شود که به دلیل انعطاف پذیری بسیار بالا و سئوی بی نظیری که دارد، توسط وب سایت های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این نرم‌افزار امکان مدیریت وب سایت از طریق گوشی یا تبلت اندرویدی خواهید داشت. نرم افزار وردپرس برای گوشی های اندرویدی و IOS رو میتونید از مخزن وردپرس و یا از کافه بازار دانلود و استفاده کنید.

اپلیکیشن WordPress برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند توسط آن سایت وردپرسی خود را تحت کنترل داشته باشند. این نرم افزار ظاهری نسبتا مشابه با وردپرس ویندوز دارد که با استفاده از بخش های مختلف آن امکان مدیریت سایت خود را خواهید داشت. شما توسط WordPress امکان ارسال پست جدید را خواهید داشت و می توانید پست های قبلی خود را نیز ویرایش کنید. امکان مدیریت دیدگاه هایی که توسط کاربران در سایت ثبت شده است نیز توسط WordPress امکان پذیر است. همچنین امکان انجام کارهایی مانند مدیریت پوسته، مدیریت افزونه ها، مدیریت وردپرس و … نیز امکان پذیر است.

قابلیت ها و نکات مهم:
امکان نوشتن یا ویرایش پست جدید و ارسال آن در سایت
قابلیت مدیریت پست های قبلی که در سایت نوشته شده اند
امکان مدیریت بخش نظرات و دیدگاه ها در گوشی همراه
قابلیت دسترسی به تنظیمات مربوط به سیستم وردپرس
قابل استفاده برای وب سایت های با وردپرس ۳٫۵ و بالاتر

این نرم افزار به زودی تغییرات زیادی در زمینه ارسال پست با تلفن همراه ایجاد خواهد کرد 😀 امیدوارم دوستان نهایت استفاده رو ازش ببرند.

به اشتراک بگذارید:Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on StumbleUponFlattr the authorShare on RedditBuffer this pageShare on TumblrPrint this pageShare on YummlyShare on VK

می‌خواهید دیدگاهتان را بیان کنید؟