فروم طرح‌چه راه اندازی شد!

با توجه به بازدید رو به افزایش طرح‌چه و پیشنهاد بازدیدکنندگان گرامی امروز تصمیم گرفتم فروم طرح‌چه رو راه اندازی کنم.

دوستانی که علاقه دارن مطالب رو با دقت و جزییات بیشتری بیاموزند میتونن از طریق این فروم هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه برنامه نویسی یا گرافیک و یا هر زمینه ای از کامپیوتر دارن مطرح کنن و پاسخ خودشون رو از من یا بقیه دوستان گرامی دریافت کنن. تنها دلیل راه اندازی این فروم افزایش دانش دوستان و استفاده از تجربیات یکدیگر است.

لازم به ذکر است دوستانی که فعالیت خوبی داشته باشن در صورتی که براشون مقدور باشه به عنوان نویسنده طرح‌چه درخواهند آمد و اگر در آینده از فروشگاه طرح‌چه درآمدی داشته باشم بین افراد نویسنده به طور برابر تقسیم خواهد شد به پاس وقتی که همچون طلا صرف میکنند.

فعالیت خودتون در فروم طرح‌چه رو بعد از عضویت میتونید شروع کنید. فروم تازه شروع به کار کرده و خالی هست امیدوارم که با کمک و همت دوستان تا چند ماه اینده شاهد این باشم که تایپیک های زیادی توی فروم به اشتراک گذاشته شده.

برای رفتن به صفحه فروم میتونید اینجا کلیک کنید

به اشتراک بگذارید:Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on StumbleUponFlattr the authorShare on RedditBuffer this pageShare on TumblrPrint this pageShare on YummlyShare on VK

می‌خواهید دیدگاهتان را بیان کنید؟