شروعی برای کار با فریم ورک ها

سلاااااااااام به همه دوستان عزیزم. بعد از یه مدت یادگیری برنامه نویسی وب و نوشتن همه ی برنامه ها از پایه خسته شدم 😀 تصمیم گرفتم برم سراغ فریم ورک ها و یادگیری فریم ورک ها.

فریم ورک چیه؟ فریم ورک یکسری دستورات آماده ای است که با استفاده از اونها میایم و برنامه های خودمون رو میسازیم و دیگه نیازی نیست همه ی برنامه ها رو از صفر بنویسیم , بلکه میتونیم تا جایی که میشه از دستورات فریم ورک استفاده کنیم و هرجا که نیاز شد خودمون دست به کار بشیم و از صفر بنویسیم.

برنامه ای که به صورت عادی ۳ ماه طول میکشه تا بسازید رو میتونید با فریم ورک توی یک هفته بسازید 😀 از امروز به بعد تصمیم دارم تا فریم ورک های زیر رو به شما دوستان عزیز اموزش بدم :

فریم ورک css با نام foundation : یک فریمورک فوق العاده حرفه ای و سبک! میتونید باهاش تقریبا هر چیزی که میخواید رو بسازید. میتونید صفحات رسپانسیو طراحی کنید بدون اینکه خودتون رو قاطی مسائل رسپانسیو بودن بکنید. به زودی قابلیت های فریمورک فاندیشن (css foundation framework) رو به دوستان عزیز اموزش میدم. میتونید این فریمورک رو اینجا بررسی کنید. شک نکنید از بهترین فریمورک های css است.

فریم ورک php با نام laravel : این فریمورک بهترین , امن ترین , پرسرعت ترین و پر استفاده ترین فریمورک PHP در جهان است 😀 با استفاده از لاراول (php laravel framework) میتونید هرچی که با PHP میسازید رو توی مدت زمان کمتری بسازید. پروژه های بزرگ رو توی چندین روز انجام بدید. همچنین امکاناتی در این فریمورک وجود داره که وقتی بهتون آموزش بدم کلاهتون رو برمیدارید و به افتخارش یه دست قشنگ میزنید , این فریمورک رو میتونید از اینجا بررسی کنید.

اگه دوسدارید که از برنامه نویسی لذت ببرید بهتون پیشنهاد میکنم تعصب برنامه نویسی رو کنار بزارید و فریمورک ها رو با ما اموزش ببینید و امتحان کنید, طریقه ی نصب و دانلود و استفاده از این فریمورک ها رو در اموزش های بعدی به شما دوستان عزیز اموزش میدیم. نیازی نیست که برای هر پروژه ای چرخ رو از اول اختراع کنید! بیاید از چرخ هایی که دیگران ساختند استفاده کنیم برای ساختن بهترین ماشین ما 🙂

به اشتراک بگذارید:Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on StumbleUponFlattr the authorShare on RedditBuffer this pageShare on TumblrPrint this pageShare on YummlyShare on VK
  1. سلام
    موضوع خوبیه منتظر ادامه آموزش ها هستیم………

    • توی کارهای تجاری کار با فریمورک ها خیلی بهتر از این هست که بیایم و خودمون همه چیز رو از صفر بنویسیم! چرخ رو که نباید همیشه از اول اختراع کرد!

می‌خواهید دیدگاهتان را بیان کنید؟