ارسال فرم با دکمه ی اسلاید همانند اندروید!

همه ی ما امروزه موبایل داریم! و تقریبا همه ی موباید ها دکمه ی اسلاید شدنی دارند که یکی از استفاده های این نوع دکمه ها برای باز کردن قفل صفحه کلید یا پاسخ دادن به تماس های دریافتیه. کافیه که دکمه رو با دستمون بکشیم به سمت چپ یا راست تا عمل مورد نظر ما انجام بشه 😀

حالا براتون همین دکمه رو توی صفحات وب به صورت شبیه سازی شده قرار میدم , کافیه که این دکمه رو توی فرم های خودتون بزارید تا از این به بعد برای تایید فرم های شما نیاز باشه تا کاربر مثل موبایل دکمه رو به طرف مقابل بکشه تا فرم ارسال بشه , پیش نمایش این دکمه رو میتونید از اینجا ببینید(کلیک کنید).

برای استفاده از این دکمه نیازمند افزودن jquery به صفحات خود خواهید داشت 😀 درون پوشه ی js یک فایل با نام index.js وجود داره که میتونید اون رو با توجه به سلیقه خودتون تغییر بدید و برای فرم های خودتون استفاده کنید.

این دکمه ی اسلاید اندرویدی رو میتونید از انتهای این پست دانلود کنید. دوستانی که سوال دارند از بخش نظرات مطرح کنند تا پاسخ بدم.

دکمه ی اسلاید همانند اندروید
109.6 KiB
30 Downloads
اطلاعات بیشتر
به اشتراک بگذارید:Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on StumbleUponFlattr the authorShare on RedditBuffer this pageShare on TumblrPrint this pageShare on YummlyShare on VK

می‌خواهید دیدگاهتان را بیان کنید؟