آغاز به کار youlearn

سلام به دوستان عزیز. من یه مدت هست (حدود ۶ ماه) که درگیر طراحی و ساخت یک سایت آموزشی و جامع هستم که به وسیله ی اون بتونم مباحث آموزشی رو بهتر و کاملتر توضیح بدم. خوشبختانه این سایت تقریبا کامل شده و اماده هست , این سایت رو میتونید با ادرس youlearn.ir (کلیک کنید) ببینید! شاید در مراحل اولیه کمی باگ داشته باشه یا قسمت هایی کم و کاست داشته باشه و توی ذوق بزنه! ولی به مرور زمان اصلاحاتی انجام میشه تا سایت روند پیشرفت خودشو طی کنه.

کسانی که با طرح‌چه همراه من بودند و از اموزش های طرح‌چه راضی هستند میتونن اموزش های youlearn.ir رو نیز دنبال کنند. طرح‌چه اموزش های پراکنده ای داره اما youlearn.ir دارای اموزش های پیوسته و مرتبط خواهد بود. پس برای اینکه اخرین اخبار برنامه نویسی رو بتونید دنبال کنید با طرح‌چه همراه باشید و اگه مبتدی هستید و میخواید به صورت جدی و حرفه ای اموزش ببینید با youlearn همراه باشید, البته الان شاید خالی به نظر بیاد ولی دارم تمام تلاش خودمو میکنم که هرچی بلد هستم توی سایت بزارم تا پر از مطالب اموزشی بشه!

دوستان عزیز برای مطالب آموزشی که در youlearn.ir هستند به مرور زمان فیلم اموزشی نیز قرار میدم تا علاوه بر متن آموزش بتونید فیلم اموزشی مربوطه رو ببینید.

سایت youlearn دارای قسمت پرسش و پاسخ نیز هست برای دیدنش میتونید اینجا کلیک کنید , اگه کسی سوال یا مشکلی داره میتونه مطرح کنه تا پاسخ بگیره , طرح‌چه با وردپرس ساخته شده ولی youlearn رو خودم از صفر نوشتم 😀 امید بر این است که امکانات زیادی روی اون قرار بدم تا بتونید نهایت استفاده و یادگیری رو داشته باشید.

دوستانی که مشکل یا سوال دارند از انتهای همین پست مطرح کنند تا پاسخ بدم. همچنین توی youlearn عضو بشید 😀 موفق و پیروز باشید.

به اشتراک بگذارید:Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on StumbleUponFlattr the authorShare on RedditBuffer this pageShare on TumblrPrint this pageShare on YummlyShare on VK
    • موفق باشی 😀 سایت هنوز باگ داره ولی در حال بهتر شدنه! داره اروم اروم دست و پا در میاره!

می‌خواهید دیدگاهتان را بیان کنید؟